Willa Dusia w Międzyzdrojach zaprasza

Wczasy w Międzyzdrojach noclegi poleca willa dusia

Willa Dusia to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Przepiękny ogród, pełen zieleni i kwiatów, pensjonat o wysokim standardzie, urocze, pełne ciepła i intymne wnętrza stworzone są z myślą o turystach pragnących wypoczywać w otoczeniu cichym, przytulnym i pięknym.

dalej

wczasy-wmiedzyzdrojach-gl

Jeś chcesz aby Twoje wczasy w Międzyzdrojach  były wyjątkowe i niezapomniane, wybierz wypoczynek w Willi Dusia. Bezpośrednia bliskość morza i molo w Mędzyzdrojach pozwalają w pełni docenić urok i lokalizację tego miejsca. 

dalej

Międzyzdroje - kurort gwiazd zaprasza na wyjątkowe wczasy nad morzem

Międzyzdroje to miasto wypoczynkowo - uzdrowiskowe na wyspie Wolin nazywane przez wielu "Perłą Bałtyku", oddzielone od morza klifowym brzegiem i otoczone lasami Wolińskiego Parku Narodowego, wśród wzgórz morenowych i śródleśnych polodowcowych jeziorek.

dalej

miedzyzdroje-01-gl

Międzyzdroje  przez cały rok przyciągają turystów swym specyficznym nadmorskim klimatem. Piękne piaszczyste plaże wielokrotnie nagradzane międzynarodowym certyfikatem  „Błękitnej Flagi” za bezpieczeństwo, atrakcyjność i czystość  oraz liczne propzycje kulturalno – rozrywkowe sprawiają,  że nie sposób tu się nudzić.

dalej

Aktualności

aktualnosci

wielkanoc-wmiedzyzdrojach

aktualnosci-dol

majowka-miedzyzdroje

aktualnosci-dol